Ogłoszenia kulturalne

 • 3
Witam, z tej strony Izzy :)
Być może część z Was już zauważyła, ale od niedawna jestem tutaj drugą recenzentką, a od wczoraj/przedwczoraj już właścicielką. Niestety antler nie miała czasu na bloga i mi go przekazała, za co chcę jej bardzo serdecznie podziękować - cieszę się, że pokłada we mnie tyle zaufania oraz nadziei na to, iż uda mi się reaktywować 'Kontemplując'. Jednak żeby tak się stało, potrzebuję Waszej pomocy.

Poszukuję recenzentów do prowadzenia bloga! Sama nie dam rady, ponieważ studiuję i ledwo starcza mi czasu na przyjemności takie jak pisanie recenzji. A jak kilka osób będzie, to i cały blog będzie lepiej sobie funkcjonował ;) Więcej informacji znajdziecie w zakładce "Dołącz!", dlatego szczerze zainteresowanych, bez słomianego zapału oraz z odpowiednimi umiejętnościami odsyłam do tejże zakładki - mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, by mi pomóc.

Do tego czasu będę prowadzić bloga sama, a przynajmniej postaram się go utrzymać na względnie wysokim poziomie. W poniedziałki będą pojawiać się recenzje książek, w środę filmów. Co drugi piątek lub sobotę będę chciała wrzucać felietony na jakieś ciekawe tematy, za jakiś czas postaram się także, żeby do recenzji filmów oraz książek dołączyły też recenzje seriali, a kiedyś, w odległej przyszłości, być może znajdę też czas na recenzje anime oraz mangi, bo tym także się zajmuję :)

To chyba na tyle, jeśli chodzi o ogłoszenia. Jeśli macie jakieś pytania, rady czy też wskazówki, to zapraszam śmiało do komentarzy - nie gryzę! :)

3 komentarze:

 1. Cześć :) antler zgłosiła tego bloga do oceny na niebieskim-piorem.blogspot.com
  Czy Ty także oczekujesz coeny, czy wyrzucić tego bloga z kolejki?
  (Przyznam, że sytuacja jest nieciekawa i nie mam pojęcia kiedy ta ocena by się pojawiła)
  Pozdrawiam serdecznie, Forfeit :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej,
  Na Waszym blogu od listopada nie ukazała się żadna notka. Czy mimo tego mam go ocenić?
  Czekam tydzień na odpowiedź.
  Pozdrawiam serdecznie. Shiibuya

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, rozumiem. W takim razie wykreślam z kolejki. Ściskam. ;)

   Usuń